Manastır Emlak Müşavirliği

Hakkımızda

MANASTIR EMLAK  Kurumsal Emlak Ofisleri 5 Yılı aşkın süredir sektörde öncü , aynı zamanda 2009 Yılından bu yana kurumsallaşmış marka patent ve tescillerini resmi olarak almış misyonu ve vizyonu geniş Gemlik'teki İlk ve tek KURUMSAL emlak ofisidir.MANASTIR EMLAK Kurumsal Emlak Ofisleri BURSA EMLAK MÜŞAVİRLERİ ESNAF ODASI'na kayıtlı yine kendi sektöründe tamamen resmi ve kayıtlı olarak hizmet veren tek firmadır.Firmamız sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.


Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.Eğer gerçek anlamda dürüst ve karşılıklı güvene esas bir alış veriş yapmak istiyorsanız inanın doğru adrestesiniz,ve mutlaka REFERANSLAR'ımızı araştırınız.

REFERANSLARIMIZ: TAYYİB GROUP A.Ş. BORUSAN HOLDİNG A.Ş  ÇİMTAŞ A.Ş GARGİLL A.Ş ÖZDİLEK A.Ş ARKAS HOLDİNG SÖNMEZ HOLDİNG GEMTRANS A.Ş. SWEDISH MATCH A.Ş. ÇALIŞKAN HOLDİNG GEMPORT A.Ş RODA PORT A.Ş. TESCO KİPA GENCO MAĞAZLARI CESSUR NAKLİYAT TUNALI VİNÇ LTD.ŞTİ ÖMERCİOĞLU VİNÇ LTD.ŞTİ MUSLUOĞULLARI İNŞAAT TEKNİK-N İNŞAAT BAYTAŞ İNŞAAT BEREKET ORGANİZASYON TUĞRA İNŞAAT OZAN İNŞAAT AKS İNŞAAT GEMLİK MERKEZ OTOMOTİV  GÖZDE OTOMOTİV ORHANLAR OTOMOTİV REŞAT OTOMOTİV

 

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki Gayrimenkulleri size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .

Misyonumuz

MANASTIR EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ'nin vazgeçilmez misyonu;
Vizyonumuz

MANASTIR  EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ'nin Geniş Vizyonu;

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.


 Fİrmamızın tüm devlet bankaları ve özel bankalarla Kurumsal olarak anlaşması bulunmaktadır.Siz keyifle çayınızı yudumlarken anında krediye uygunluk cevabını veren tek firma  Emlak Müşavirliği firmasıdır.

ANLAŞMALI BANKALARIMIZ: T.C. Ziraat Bankası T.C. Halkbankası T.C. Vakıflar Bankası Yapı Kredi İng Bank Akbank Garanti İş Bankası Garanti Bankası Finansbank Denizbank HSCB Fortis